Prezent dla dziecka

Tydzień temu kuzynce urodziło się dziecko. Długo zastanawiałem się jaki prezent powinienem kupić z tej okazji. Nie ukrywam, że naprawdę nie znam się na tego typu prezentach okolicznościowych. Postanowiłam więc, że przeszukałam kilka forów internetowych i sprawdzę co najczęściej kupuje się teraz z takiej okazji. Z forów wyczytałem, że jest pewna firma zajmująca się sprzedażą koszy okolicznościowych. Znalazłem tą stronę to Tokante. Okazało się, że firma ta swojej ofercie posiada ciekawy zestaw upominkowy dla dziecka . Po przejrzeniu oferty postanowiłam że zamówię kosz dlas noworodka i zaprezentuje go mojej kuzynce. Dodatkowo zamówiłem też kosz słodyczy dla mojej mamy tak po prostu bez okazji.

Jedno z zamówień adresowane było do mnie, natomiast zestaw słodyczy był wysyłany bezpośrednio do mamy. Byłem bardzo ciekaw jak wygląda ta cała dostawa i przesyłka. Kosz prezentowy dla dziecka przyszedł starannie zapakowany. Po wyjęciu z pudełka okazało się, że prezentuje się pięknie. Jeżeli chodzi o kosz który otrzymała mama, to podobno było tak samo. Muszę od razu podkreślić, że była bardzo zadowolona. I ucieszyła się z tej słodkiej niespodzianki.

W dzień w którym spotykałem się z kuzynką byłem już zupełnie szczęśliwy, że mam trafiony prezent dla maluszka. Przyznam, że forma prezentu bardzo spodobała się kuzynce i jej małżonkowi. Zdecydowanie jestem zadowolony z usług firmy Tokante. Jakość usług jest na wysokim poziomie. Mama bardzo się ucieszyła z kosza upominkowego, a najważniejsze jest jej szczęście. Ja sam byłem po wrażeniem wykonania kosza z kosmetykami dla niemowlaka. Zdecydowanie polecam.